Lifestyle

Ranking zmywarek

Ranking zmywarek

Na rynku przyrządów kuchennych dominują zdecydowanie uniwersalna zmywarka. Czy jednak jest to odpowiedni wybór dla każdego konsumenta? Jakie kategorie brać pod uwagę podczas wyboru zmywarki dla naszego gospodarstwa domowego? Dowiesz się wszystkie po przeczytaniu tego rankingu.

Kryteria wyboru zmywarki

Dobra zmywarka, na co z uwagi na obecny kryzys energetyczny uwagę zwraca coraz więcej Polaków, powinna nie tylko zużywać mało wody, ale i mało energii elektrycznej. Zmywarki, które cechuje duża oszczędność, przekładają się na wysoki komfort i ekonomiczność użycia. Z uwagą domownicy powinni podchodzić także do modelów emitujących wiele hałasu. O czym wielu klientów nie wie, na rynku występuje klasyfikacja zmywarek od A do G. Pozwala ona określić, jak efektywnie dana zmywarka myje naczynia. Po uwzględnieniu wszystkich tych czynników będziesz wiedział, która z ofert dostępnych na rynku jest dla Ciebie najlepsza.

Ranking zmywarek

  1. Uniwersalna zmywarka BASIC LINE ATA B20 COOKPRO 450010003 450010003Powyższy model należy do gatunku uniwersalna zmywarka. Zdecydowanie jest on najlepszy dla osób, które w krótkim czasie w ramach wykonywanego zawodu czy obowiązków domowych, muszą umyć duże ilości naczyń różnego rodzaju. Dzięki korzystaniu z dwóch dozowników do płynu myjącego, jak i nabłyszczającego, podczas pracy pozwala ona uzyskać silniejszy efekt. Rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu klientom indywidualnym, którzy oczekują wysokiej jakości sprzętu, jak i przystępnej ceny.
  2. Zmywarka podblatowa 6600W ROYAL CATERING 10012230 RCDW-04Zmywarka podblatowa to bardzo często spotykany w gospodarstwach domowych, które mają ograniczone potrzeby korzystania z maszyny, wybór. Wynika to z tego, że ze względu na swój rozmiar może być umieszczona w lub pod innymi obiektami znajdującymi się w kuchni. Oszczędzając miejsce i czas, zdecydowanie nie tracimy jakości. Produkt Royal Catering jest w stanie ekspresowym umyć do nawet 60 koszy z brudnymi naczyniami. Jest to kompromisowe rozwiązanie dla osób, które poszukują zmywarki dla swoich lokali gastronomicznych, nie decydując się jednak na zakup zmywarki tunelowej.
  3. Zmywarka kapturowa do naczyń 50×50 HENDI 233061 Zdecydowanie najłatwiejszym do używania w warunkach pracy rodzajem zmywarek są zmywarki kapturowe. Na szczególne wyróżnienie zasługuje model HENDI, gdyż łączy on niskie zużycie energii, przystępną cenę i dużą mocą przerobową w rozsądnej cenie. Oferta ta przede wszystkim zainteresować powinna poszukujących zmywarek dla lokalów gastronomicznych czy hoteli.

Zakup zmywarek online

Jeśli podczas poszukiwania dla swojego sklepu bądź indywidualnego użytku zmywarki sklep nie zaoferował Ci wystarczającego wyboru, zdecydowanie powinieneś odwiedzić portal Invest Horeca, do którego odnośnik znajdziesz w tym zdaniu! Bogaty wybór produktów połączony z komfortowym wyszukiwaniem zmywarek pozwoli podjąć Ci najlepszą z możliwych decyzji.

Udostępnij