Motoryzacja

Jak uzyskać leasing na samochód ciężarowy?

Jak uzyskać leasing na samochód ciężarowy?

Samochody ciężarowe wykorzystywane są w przedsiębiorstwach, które zajmują się przewozem różnych ładunków. Firmy, które chcą inwestować i rozwijać swój biznes kupują samochody ciężarowe, dostawcze i autobusy. Korzystają z atrakcyjnych form finansowania, jak np. z leasingu, dzięki któremu można rozwijać firmę bez jednorazowego większego wydatku. W niniejszym artykule wyjaśniamy, czy leasing samochodu ciężarowego się opłaca i jak można go uzyskać.

Jakie są korzyści z leasingu samochodu ciężarowego?

 

Firma, decydując się na leasing samochodu ciężarowego nie musi wydawać całej kwoty na pojazd. Może skorzystać z leasingu i płacić comiesięczne raty przez wybrany okres, a gotówkę zostawić sobie na inne inwestycje lub po prostu ją odłożyć. To dobre rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i nie mają pieniędzy na zakup samochodu. Ponadto samochód ciężarowy w leasingu nie musi zostać wykupiony przez leasingobiorcę; może on go zwrócić i kupić nowe auto. Za leasingiem przemawiają także korzyści podatkowo – rachunkowe. Przedsiębiorstwo comiesięczną ratę może wrzucić w koszty, a przez to płacić mniejsze podatki fiskusowi. Leasing operacyjny jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które szukają kosztów.

Leasing samochodu ciężarowego w MAN FS

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z korzystnej formy finansowania, jakim jest leasing MAN Financial Services Poland Sp. z o.o. Można zostawić namiar online na stronie oficjalnej firmy lub skontaktować się z przedstawicielem regionalnym. Przedstawi on optymalną ofertę leasingu dostosowaną do preferencji klienta, udzieli wszelkich informacji, wyjaśni wątpliwości i zajmie się niezbędnymi formalnościami. Można sfinansować samochody ciężarowe, dostawcze, autobusy zarówno małym firmom, jak i dużym o segmencie korporacyjnym. Dzięki temu Man wspiera polskie firmy w ich rozwoju i całej gospodarki. Żeby otrzymać leasing należy zgłosić się do przedstawiciela lub złożyć zgłoszenie z prośbą o kontakt. Przed podpisaniem umowy leasingowej badana jest zdolność leasingowa, na którą składają się takie czynniki, jak np.: parametry techniczne pojazdu, okres działalności firmy, wysokość zarobków, zobowiązania finansowe, okres leasingu). Podsumowując, MAN FS to podmiot, który profesjonalnie zajmuje się udzielaniem leasingu. Finansuje nowe, jak i używane samochody ciężarowe. Znajduje się w czołówce firm świadczących usługi finansowe samochodów ciężarowych. Przedsiębiorcy często korzystają z tych usług i są bardzo zadowoleni.

Udostępnij